Coroll s.r.o.
Hostovského 525
549 31 Hronov
Tel.-Fax 491 483 805
E-mail: coroll@coroll.cz

Coroll SK s.r.o.
Tranovského 5
05801 Poprad
Tel. +421 527 754 988
Fax. +421 527 754 609
E-mail: coroll@coroll.sk Web: www.coroll.sk

Informace

Profil společnosti

COROLL je českou společností, která zahájila svoji činnost v roce 1995. Od svého založení, kdy jsme začínali jako distributor omezeného sortimentu ložisek, jsme se vypracovali na pozici jednoho z největších distributorů ložisek, lineární techniky a dalších strojírenských komponent v České republice. Náš sortiment neustále a cíleně, dle potřeb našich zákazníků, rozšiřujeme. I když klíčovými trhy jsou pro nás stále Česká republika a Slovensko, v současné době rozvíjíme svoje aktivity již v rámci celé Evropy. Disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami, které jsou všem našim zákazníkům k dispozici nejpozději 24 hodin po objednání. V urgentních případech zajišťujeme i expresní dodávky do několika hodin od objednání. Zkušený tým našich pracovníků, disponující vyspělým technickým zázemím, dokáže pro našeho zákazníka správně vybrat ty nejvhodnější produkty a spolehlivě mu je dodat v tom nejkratším možném termínu.

10 Důvodů proč je firma COROLL vaším ideálním partnerem

Technické zkušenosti a zázemí

Jsme firmou s rozsáhlým technickým zázemím. Naši zkušení pracovníci spolupracují se zákazníky jak při konstrukci nových výrobků, tak při optimalizaci funkce stávajících zařízení.
Je naší profesionální ctí navrhnout pro naše zákazníky vždy to technicky nejoptimálnější a nákladově nejefektivnější řešení. Řada spokojených zákazníků a pozitivních referencí je důkazem toho, že se nám to daří.

Efektivní logistika

Efektivní logistický systém a flexibilita pracovníků jsou zárukou, že všichni naši zákazníci dostanou požadované zboží nejpozději 24 hodin od objednání.

Pohotovostní služba 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce

Smluvním zákazníkům poskytujeme nepřetržitou službu dodávek zboží. Zejména firmy s nepřetržitým provozem tak mají záruku minimalizovaného rizika prostojů z důvodu absence náhradních dílů.

Skladové zásoby pro naše zákazníky

Standardní skladové zásoby doplňujeme přesně dle potřeb a požadavků našich zákazníků. Pro řadu firem držíme pohotovostní zásoby a to jak pro prvovýrobu, tak pro údržbu strojního zařízení. Dodáváme přesně dle odvolávek – „just in time“ a naši zákazníci se mohou plně zaměřit na svoje klíčové výrobní činnosti bez vlastních skladových zásob, což pro ně představuje významnou úsporu nákladů.

Úzká spolupráce s výrobními závody

Přímá spolupráce s klíčovými výrobními závody nám plně umožňuje využívat jejich logistické zázemí a zajišťovat pro naše zákazníky rychlé a pravidelné dodávky maximální šíře vyráběného sortimentu z distribučních center. Další klíčovou oblastí této spolupráce je efektivní výměna technických informací a možnost využívat rozsáhlé technické zázemí výrobních závodů. Rovněž ucelená a okamžitá informovanost o nových výrobcích a trendech přímo od výrobců je pro naše zákazníky nesporným přínosem.

Garance kvality a původu zboží

Propracovaný systém kontroly kvality a zkušený prodejní tým jsou zárukou, že naši zákazníci dostanou vždy kvalitní zboží, které splňuje požadavky jejich aplikace. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a díky tomu jsme vždy schopní doložit původ zboží, garantovat jeho kvalitu a ručit za jeho parametry.

Program přidané hodnoty přináší zákazníkům vyšší ziskovost

Program přidané hodnoty je založen na komplexním přístupu k zákazníkovi a na úzké spolupráci s ním jak na zvyšování efektivity tak při řešení nových výrobních úkolů, nebo eventuálních provozních problémů. Pomocí programu přidané hodnoty řešíme celou problematiku strukturovaně a našim zákazníkům dokážeme jednoduchým způsobem vyčíslit úspory a přínosy kterých dosáhli díky námi navrženému řešení a způsobu jeho aplikace.

Dodávky lineárního vedení do 24 hodin od objednání

Disponujeme velkými skladovými zásobami lineárního vedení a díky našemu technologickému zázemí upravujeme a dodáváme lineární vedení maximálně 24 hodin od objednání.

Komplexní servis v oblasti ložisek i dalších strojírenských komponent

Nejsme pouhými dodavateli komponent, ale nabízíme ucelený sortiment doplňkových služeb včetně diagnostiky, dodávek nářadí, řešení mazání, těsnění, montáže, identifikace závad a jejich odstranění, vyhodnocování stávajících aplikací a návrhů nových, atd.

Rozsáhlá síť smluvních partnerů

Dlouhodobě úzce spolupracujeme se sítí smluvních partnerů, čímž zajišťujeme dobrou dostupnost našich produktů a služeb na regionální úrovni.