Coroll s.r.o.
Hostovského 525
549 31 Hronov
Tel.-Fax 491 483 805
E-mail: coroll@coroll.cz

Coroll SK s.r.o.
Tranovského 5
05801 Poprad
Tel. +421 527 754 988
Fax. +421 527 754 609
E-mail: coroll@coroll.sk Web: www.coroll.sk

Informace

Vítejte na stránkách společnosti COROLL s.r.o.

Společnost COROLL s.r.o.
je jedním z největších distributorů ložisek, lineární techniky a širokého sortimentu dalších strojírenských komponent v České republice. Již od svého založení v roce 1995 dodáváme českým a slovenským průmyslovým firmám špičkové produkty a zařízení od předních světových výrobců. Pro pracovníky společnosti COROLL jsou samozřejmostí nejen spolehlivé dodávky zákazníkům, ale i rozsáhlá technická a obchodní podpora a poradenství. S našimi zákazníky spolupracujeme na vývoji nových výrobků a poskytujeme jim rozsáhlou podporu při aplikaci dodávaných komponent. Vysoká kvalita produktů ve spojení s profesionální obchodní a technickou podporou přinášejí našim zákazníkům významné výhody a úspory pro jejich každodenní práci v náročném konkurenčním prostředí.

Společnost COROLL s.r.o.
plně využila nových možností po vstupu České republiky do Evropské unie a zapojila se do sítě významných evropských průmyslových distributorů. Díky této úzké spolupráci velmi silných firem, která v řadě případů přesahuje i hranice Evropy umíme zajistit dodávky více než 2,5 milionu typů ložisek a prakticky nevyčíslitelné množství dalších průmyslových komponent od všech významných světových výrobců ve velmi krátkých dodacích termínech. Díky rozsáhlým skladovým zásobám a schopnostem našeho zkušeného pracovního kolektivu již úspěšně obsluhujeme i řadu zákazníků z celé Evropy.

Dodávky zboží včetně rozsáhlých podpůrných služeb zajišťujeme buď přímo z našeho ústředí v Hronově nebo prostřednictvím sítě prodejců. Společnost COROLL má rovněž svoji pobočku na Slovensku ve městě Poprad.

Společnost COROLL s.r.o.
zastupuje na českém a slovenském trhu firmy NSK, IKO, NTN-SNR, BEGA, APB, MIKI PULLEY. Vedle výrobků od těchto našich klíčových dodavatelů však dokážeme zajistit prakticky jakékoliv typy ložisek od všech světových výrobců.